Bine ați venit la Departamentul de Automatică

Contact

Departamentul de Automatică
Str. G. Barițiu nr. 26-28, 400027 Cluj-Napoca, România

Sediu departament - Sala 352, telefon: +40 (264) 401220
Fax: +40 (264) 599893

Responsabili de an, anul universitar 2016-2017

Anul I ISA (romana+engleza) - SL.Dr.Ing. Sorin Herle (Sorin.Herle@aut.utcluj.ro)
Anul II ISA (romana+engleza) - As.Drd.Ing. Iulia Stefan (Iulia.Stefan@aut.utcluj.ro)
Anul III ISA (romana+engleza) - As.Drd.Ing. Adela Puşcaşiu (Adela.Puscasiu@aut.utcluj.ro)
Anul IV ISA (romana+engleza) - SL.Dr.Ing. Cosmin Marcu (Cosmin.Marcu@aut.utcluj.ro)

Anul I AIA Satu-Mare - Conf. Dr.Ing. Vlad Muresan (Vlad.Muresan@aut.utcluj.ro)
Anul II AIA Satu-Mare - Prof.Dr.Ing. Daniel Moga (Daniel.Moga@aut.utcluj.ro)
Anul III AIA Satu-Mare - Conf.Dr.Ing Camelia Avram (Camelia.Avram@aut.utcluj.ro)
Anul IV AIA Satu-Mare - SL.Dr.Ing. Mihai Hulea (Mihai.Hulea@aut.utcluj.ro)

Master CAP anul I-II - Prof.Dr.Ing. Petru Dobra (Petru.Dobra@aut.utcluj.ro)
Master IAISC anul I-II - Prof.Dr.Ing. Tiberiu Letia (Tiberiu.Letia@aut.utcluj.ro)
Master ICAF anul I-II - Prof.Dr.Ing. Eva Dulf(Eva.Dulf@aut.utcluj.ro)
Master IA anul I-II - Prof.Dr.Ing. Liviu Miclea (Liviu.Miclea@aut.utcluj.ro)

Înapoi

© Departamentul de Automatică - UTCN