Bine ați venit la Departamentul de Automatică

Contact

Departamentul de Automatică
Str. G. Barițiu nr. 26-28, 400027 Cluj-Napoca, România

Sediu departament - Sala 352, telefon: +40 (264) 401220
Fax: +40 (264) 599893

Îndrumători de an, 2019-2020

Toate adresele de e-mail din această listă trebuie completate cu ".ro" la sfârșit.

 

A. Nivel licență Cluj-Napoca

 

Anul I AIA (română+engleză) - As. dr. ing. Dan Goța (Dan.Gota@aut.utcluj),
Anul II AIA (română+engleză) - As. drd. ing. Adela Puşcaşiu (Adela.Puscasiu@aut.utcluj),
Anul III AIA (română+engleză) - Conf. dr. ing. Vlad Mureșan (Vlad.Muresan@aut.utcluj),
Anul IV AIA (română+engleză) - ȘL. dr. ing. Sorin Herle (Sorin.Herle@aut.utcluj).

 

B. Nivel licență Satu-Mare

 

Anul I AIA Satu-Mare - Lect. dr. mat. Tania Lazăr (Tania.Lazar@math.utcluj),
Anul II AIA Satu-Mare - Prof. dr. ing. Daniel Moga (Daniel.Moga@aut.utcluj),
Anul III AIA Satu-Mare - Conf. dr. ing. Camelia Avram (Camelia.Avram@aut.utcluj),
Anul IV AIA Satu-Mare - ȘL. dr. ing. Mihai Hulea (Mihai.Hulea@aut.utcluj).

 

C. Nivel master Cluj-Napoca

 

Master CAP anii I-II - Prof. dr. ing. Petru Dobra (Petru.Dobra@aut.utcluj),
Master IAISC anii I-II - Prof. dr. ing. Tiberiu Leția (Tiberiu.Letia@aut.utcluj),
Master ICAF anii I-II - Prof. dr. ing. Éva Dulf (Eva.Dulf@aut.utcluj),
Master IA anii I-II - Prof. dr. ing. Liviu Miclea (Liviu.Miclea@aut.utcluj).

 

 

Înapoi

© Departamentul de Automatică - UTCN