Bine ați venit la Departamentul de Automatică

Contact

Departamentul de Automatică
Str. G. Barițiu nr. 26-28, 400027 Cluj-Napoca, România

Sediu departament - Sala 352, telefon: +40 (264) 401220
Fax: +40 (264) 599893

Responsabili de an, anul universitar 2015-2016

Responsabili de an

Anul I ISA (romana+engleza) - As. Drd. Ing. Iulia Stefan (Iulia.Stefan@aut.utcluj.ro)
Anul II ISA (romana+engleza) - Conf. Dr. Ing. Vlad Muresan (Vlad.Muresan@aut.utcluj.ro)
Anul III ISA (romana+engleza) - SL. Dr. Ing. Cosmin Marcu (Cosmin.Marcu@aut.utcluj.ro)
Anul IV ISA (romana+engleza) - SL. Dr. Ing. Sorin Herle (Sorin.Herle@aut.utcluj.ro)

Anul I AIA Satu-Mare - SL. Dr. Ing. Cristina Muresan (Cristina.Pop@aut.utcluj.ro)
Anul II AIA Satu-Mare - Prof. Dr. Ing. Daniel Moga (Daniel.Moga@aut.utcluj.ro)
Anul III AIA Satu-Mare - SL. Dr. Ing. Camelia Avram (Camelia.Avram@aut.utcluj.ro)
Anul IV AIA Satu-Mare - SL. Dr. Ing. Mihai Hulea (Mihai.Hulea@aut.utcluj.ro)

Master CAP anul I-II - Prof. Dr. Ing. Petru Dobra (Petru.Dobra@aut.utcluj.ro)
Master IAISC anul I-II - Prof. Dr. Ing. Tiberiu Letia (Tiberiu.Letia@aut.utcluj.ro)
Master ICAF anul I-II - Prof. Dr. Ing. Eva Dulf(Eva.Dulf@aut.utcluj.ro)
Master IA anul I-II - Prof. Dr. Ing. Liviu Miclea (Liviu.Miclea@aut.utcluj.ro)

Înapoi

© Departamentul de Automatică - UTCN